Candidatures

Candidatures de la acumulat nacional
Candidatures de la parròquia de Canillo
OBJECTIU COMÚ (OC)

Candidats
     1 -  Albert Torres Babot
     2 -  Dolors Cabot Vidal
     3 -  Serge Marc Lucas Allard
     4 -  Daniel Torres Hijos
     5 -  Vanessa Torres Mariojouls
     6 -  Miquel Naudi Bermon
     7 -  Carles Juan Muñoz
     8 -  Santiago Garcia Cruces
     9 -  Nahami Aleix O'Sullivan
     10 -  Robert Matthew Lindsay Daniel

Suplents
     1 -  Sara Rodrigues Silva
     2 -  Raquel Puigcernal Sole
DEMÒCRATES + INDEPENDENTS (DA + INDEPENDENTS)

Candidats
     1 -  Francesc Camp Torres
     2 -  Marc Casal Tomàs
     3 -  Miquel Casal Rossell
     4 -  Begoña Rubio Manzano
     5 -  Cerni Pol Rossa
     6 -  Anna Palmitjavila Martos
     7 -  Rafel Casal Carbone
     8 -  Elisabeth Font Álvarez
     9 -  Laura Riba Alcobé
     10 -  Gerard Carnice Torrelles

Suplents
     1 -  Sebastia Plaza Carrasco
     2 -  Maria Angels Fernandez Garcia
Candidatures de la parròquia d'Encamp
TERCERAVIA + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Santiago Gonzalez Campos
     2 -  Olga Martínez Novau
     3 -  Alejandro Calvo Sanchez
     4 -  Laurent Thiebaud Verger
     5 -  Ainhoa Fernández Ruiz
     6 -  Alexandra Arenas Ton
     7 -  Ramón Cañabate Jimenez
     8 -  Ingrid Ruiz Jordán
     9 -  Lander Vivancos Elorza
     10 -  Maria Belén Rojas Gomez
     11 -  Enric Comella Alis
     12 -  Daniel Fernandez Duba

Suplents
     1 -  Meritxell Martinez Novau
     2 -  Josep Oriol Abella Solano
PARTIT SOCIALDEMÒCRATA I INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  David Ríos Rius
     2 -  Enric Riba Valls
     3 -  Jennifer Mitjana González
     4 -  Eduardo Ricardo Garcia Garcia
     5 -  Maria-Teresa Recasens Cabiscol
     6 -  José Luis Agudo Garcia
     7 -  Oliver Valero Rubio
     8 -  Demelsa Azzopardi Mallia
     9 -  Sonia Ferrera Cordero
     10 -  David Pierre Arajol Lelievre
     11 -  Maria Lluïsa Alaminos Laguna
     12 -  M.Carmen Garcia Oliva

Suplents
     1 -  Maria Josep Lonca Aventin
     2 -  Jordi Torné Da Costa
Agrupament Encampadà

Candidats
     1 -  Esther Vidal Mils
     2 -  Joan Masjoan Segarra
     3 -  Daniel Torres Baró
     4 -  Susagna Venable Alcaide
     5 -  Josep-Antoni Ayala Mesas
     6 -  Aaron Comella Servet
     7 -  Josep Ribó Ferriz
     8 -  Juan Martinez Segura
     9 -  Maria-Neus Meca Galera
     10 -  Elisabet Pirot Pedros
     11 -  Maria Dolors Gutiérrez García
     12 -  Oriol Aguiar Bueno

Suplents
     1 -  Luis Comellas Ayerbe
     2 -  Èric Iglesias Lima
EN COMÚ PER ENCAMP

Candidats
     1 -  Laura Mas Barrionuevo
     2 -  Joan Miquel Rascagnères Llagostera
     3 -  Josefina Rodríguez Blanco
     4 -  Èric Alguacil Molné
     5 -  Josep Maria Marot Crespo
     6 -  Xavier Benedicte Fernández Carrio
     7 -  Andreu Riba Valls
     8 -  David Cruz Garcia
     9 -  Joan-Marc Pifarré Ros
     10 -  Natalia Caelles Jove
     11 -  Jéssica Montellà Molas
     12 -  Omar El Bachiri El Boudouhi

Suplents
     1 -  Maria Auxiliadora Armengol Fàbrega
     2 -  Antoni Fenés Cerqueda
Candidatures de la parròquia d'Ordino
PER ORDINO (X'ORDINO)

Candidats
     1 -  Enric Dolsa Font
     2 -  Pere Mas Suñe
     3 -  Josep Maria Font Pubill
     4 -  Laura Montero Solana
     5 -  Edgar Pujal García
     6 -  Josep Xavier Jimenez Moran
     7 -  Eva Font Denjean
     8 -  Núria Fius Cot
     9 -  Verónica Cardesin Vázquez
     10 -  Carole Monique Edith Chenesseau Guery

Suplents
     1 -  Josep Cervera Palleja
     2 -  Alfonso Le Monnier Mata
TERCERAVIA + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Jordi Balsa Isern
     2 -  Encarnacio Vazquez Perez
     3 -  David Drets Sans
     4 -  Noemí Abitbol Oziel
     5 -  Andrea Jordan Fernandez
     6 -  Jordi Erola Cañadas
     7 -  Byron René Flores Tamayo
     8 -  Debora Lopez Vila
     9 -  Jordi Angel Jimenez Andorra
     10 -  Elisabeth Erola Cañadas

Suplents
     1 -  Judit Calvo Caparrós
     2 -  Adriana De Brauwer Lopez
MOVEMORDINO (INDEPENDENTS+PS)

Candidats
     1 -  Sandra Tudo Montanya
     2 -  Joan Miquel Armengol Petit
     3 -  Barbara Pamies Rabadán
     4 -  Jaume Rifà i Giribet
     5 -  Eric Urigüen Garcia
     6 -  Víctor Iriarte Fraga
     7 -  Tomàs Riart Escriba
     8 -  Neus Morell Cano
     9 -  Esteve Lopez Montanya
     10 -  Mònica Coste Diu

Suplents
     1 -  Martina Lorite Balsategui
     2 -  Cristina Cañadas Berengueras
EN COMÚ PER ORDINO (ACO+DEMÒCRATES+L'A+SDP)

Candidats
     1 -  Josep Angel Mortes Pons
     2 -  Eva Choy Guiu
     3 -  Samuel Duró Backes
     4 -  Eduard Betriu Lizarte
     5 -  Xavier Herver Merino
     6 -  Jordi Serracanta Marcet
     7 -  Maria del Mar Coma Padilla
     8 -  M.Cristina Montolio Guasch
     9 -  Meritxell Rabadà Duque
     10 -  Antoni Escabros Duro

Suplents
     1 -  Josep Anton Mazon Velasco
     2 -  Jessica Gastó Sánchez
Candidatures de la parròquia de La Massana
Ciutadans Compromesos + DA + L'A

Candidats
     1 -  Olga Molne Soldevila
     2 -  Eva Sansa Jordan
     3 -  Jordi Areny Armengol
     4 -  Josep Maria Garrallà Subirana
     5 -  Sergi Gueimonde Bujaldon
     6 -  Mireia Ramos Gutiérrez
     7 -  Guillem Forné Gispert
     8 -  Francisca Guerrero Lopez
     9 -  Kevin Poulet Fernandez
     10 -  Marc Jové Martínez
     11 -  Josep Maria Agell Abel
     12 -  Josep Fusté Badana

Suplents
     1 -  Alexia Verdaguer Masardo
     2 -  Albert Areny De La Fuente
Candidatures de la parròquia d'Andorra la Vella
TERCERAVIA + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Emi Matarrodona Corretja
     2 -  Jaume Carrera Martínez
     3 -  Joan Lluis Ayala Diaz
     4 -  Ildefons Serrano Gascon
     5 -  Alicia Nieto Villena
     6 -  Guillem Tadeo Balaguer
     7 -  Maria Conde Silva
     8 -  Marc Micó Ibáñez
     9 -  Francesc Gil Godoy
     10 -  Maria del Carmen Bugarin Monteagudo
     11 -  Jose Carlos Trillo Blazquez
     12 -  Joan Ramon Vilaplana Seguí

Suplents
     1 -  Mary Grace Jovero Siruno
     2 -  Bryan Gregorio Do Nascimiento
EN COMÚ PER ANDORRA LA VELLA

Candidats
     1 -  Conxita Marsol Riart
     2 -  David Astrie Padilla
     3 -  Miquel Canturri Campos
     4 -  Gerard Estrella Armengol
     5 -  Meritxell Pujol Carrascosa
     6 -  Alain Cabanes Galian
     7 -  Meritxell López Guitart
     8 -  Leticia Teixeira da Silva
     9 -  Gerard Menardia Coloma
     10 -  Judit Ruiz Buyolo
     11 -  Adria Espineta Arias
     12 -  Marta Pons Armengou

Suplents
     1 -  Teodor Armengol Fabrega
     2 -  Andreu Pedra Morell
PARTIT SOCIALDEMÒCRATA I INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Maria Dolors Carmona Filella
     2 -  Sergi Gonzalez Camacho
     3 -  Lidia Samarra Pujol
     4 -  Pere Baro Rocamonde
     5 -  Antonio Miralles Gascó
     6 -  Jordi Benet Rubio
     7 -  Francesc Rechi Pérez
     8 -  Rachid Cherkaoui Zafri
     9 -  Liliana Cristina Ribeiro Soares
     10 -  Maria Lluisa Hurtado Rodríguez
     11 -  Maria Clara Vives Lorenzo
     12 -  Evaristo Vilagines Moreso

Suplents
     1 -  Manel Blasi Marsan
     2 -  Carles Blasi Vidal
Candidatures de la parròquia de Sant Julià de Lòria
TERCERAVIA + UNIÓ LAUREDIANA + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Josep Majoral Obiols
     2 -  Mireia Codina Lucas
     3 -  Maria Angels Marfany Puyoles
     4 -  Rossend Duró Sánchez
     5 -  Maria Servat Codina
     6 -  Carles Felip Pereira Barros
     7 -  Cristià March Vives
     8 -  Sonia Carrillo Bardaji
     9 -  Diana Sanchez Acosta
     10 -  Joan-Miquel Albós Colombier
     11 -  Ivan Duran Bordoll
     12 -  Andrea Besoli Thomas

Suplents
     1 -  Aitor Neira Rodriguez
     2 -  Adrià Betriu Díaz
UNITS PEL CANVI

Candidats
     1 -  Joan Travesset Grau
     2 -  Maria Carme Sánchez Balletbó
     3 -  Bruno-Antoni Vilares Meneses
     4 -  Iris Orriols Fernández
     5 -  Ruben Coelho Martinho
     6 -  Alba Gili Moyano
     7 -  Àlex Alís Eroles
     8 -  Eric-Jordi da Silveira Jordao
     9 -  Francesca Anglada Fulla
     10 -  Ernest Navarro Mingorance
     11 -  Cristina Pericas Rechi
     12 -  Jordi Lorente Martínez

Suplents
     1 -  Josep Maria Cucalón Durán
     2 -  Gerard Alis Eroles
DESPERTA LAURÈDIA

Candidats
     1 -  Cerni Cairat Perrigault
     2 -  Maria Angela Ache Feliu
     3 -  Sofía Cortesao Travesset
     4 -  Rossend Areny Navarro
     5 -  Héctor Mas García
     6 -  Laura Mejías Rodríguez
     7 -  Albert Gomà Sala
     8 -  Richard Escabias González
     9 -  Eva Ramos Casadevall
     10 -  Miriam Martina Morales Mendez
     11 -  Victor Llorente Vaquero
     12 -  Gemma Armengol Rodriguez

Suplents
     1 -  Angelina Duró Solanelles
     2 -  Gilbert Saboya Sunye
Candidatures de la parròquia d'Escaldes-Engordany
DEMÒCRATES + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Miquel Aleix Areny
     2 -  Nuria Barquin Fierro
     3 -  Jordi Vilanova Gonzalez
     4 -  Nuria Pons Tomas
     5 -  Josep Trave Sirvent
     6 -  Lorena Jordana Carmona
     7 -  Enric Castellet García
     8 -  David Barbosa Padin
     9 -  Laura Lavado Viñas
     10 -  Gemma Bofarull Bordes
     11 -  Antoni Molne Oviedo
     12 -  Pere Garcia Ton

Suplents
     1 -  Andrea Pulpillo Garcia
     2 -  Alex Flecha Dabad
Unió per Escaldes-Engordany

Candidats
     1 -  Higini Martínez-Illescas Bermejo
     2 -  Jordi Moreno Magallon
     3 -  Elisabet Zoppetti Nuñez
     4 -  Marc González Soto
     5 -  Brigida Garcia Crespo
     6 -  Carles Acosta Sabio
     7 -  Noelia Dobarro Perez
     8 -  Yolanda Torcuato Carboné
     9 -  Marta López Magallón
     10 -  Aida Bernal Rayo
     11 -  Maria Angels Capdevila Caumons
     12 -  Benjamí Tutrice Pubill

Suplents
     1 -  Josep Mas Magallon
     2 -  Andreu Cachafeiro Vidal
Partit Socialdemòcrata i Independents

Candidats
     1 -  Rosa Gili Casals
     2 -  Joaquim Dolsa Moya
     3 -  Cecilia Vendrell Serra
     4 -  Magda Mata Font
     5 -  Joao Rafael Lima Pereira
     6 -  Maria Meritxell Massoni Rossell
     7 -  Josep Batalla Camacho
     8 -  Valentin Closa Rodriguez
     9 -  Antoni Fernandez Ortega
     10 -  Dolç Nom de Maria Fajardo Casanova
     11 -  Meritxell Ros Font
     12 -  Naeco Yamamoto Irisuma

Suplents
     1 -  Ferran Goya Rodríguez de Castro
     2 -  Tomas Riart Batalla
TERCERAVIA + INDEPENDENTS

Candidats
     1 -  Jordi Rubia Correa
     2 -  Beatrice Grougnet Gauchey
     3 -  Pau Tizón Fernández
     4 -  Daisy Rubia de la Rosa
     5 -  Alejandro Bandera Farré
     6 -  Aïda Ortiz Cardona
     7 -  David Gomez Doval
     8 -  Claudia Patricia Martins Clemente
     9 -  Maria Carme Torcuato Carboné
     10 -  Alexandre Sánchez Barquín
     11 -  Marc Prieto Llarden
     12 -  Carlos Manuel Gomes Do Nascimento

Suplents
     1 -  Josep Baliellas Babot
     2 -  Antonio Da Costa Laranjeira